קבוצת עשהאל

סיפור על משפחה שבונה

קבוצת עשהאל הוקמה בשנת 1987 על ידי מר שמעון עשהאל, ממייסדי העיר אריאל ומבוני יהודה ושומרון. לאורך השנים כקבלני ג'\5 יזמו החברות השונות בקבוצה פרויקטים מורכבים,  בממדים גדולים ובתחומים רבים כגון: בניה למסחר, מוסדות ציבור, מבני חינוך (בתי ספר, מכללות) ומבני מגוריםכל זאת, בהיותה זכיינית ארצית של חברת משכ"ל. 

לאחר שנים של למידה וחינוך על טהרת הבנייה ולאחר שירותם הצבאי, הצטרפו לשמעון ילדיו בניהול החברה לצידו, תוך שמירה על חזונו שהנחיל למשפחתומקצועיות, יחס חם ואישי לכל לקוח או כל בעל מקצוע, לצד אהבת הארץ ובנייתה.

עם הצטרפות הדור הצעיר של המשפחה, החלה הקבוצה גם בייזוםבניצוחם של עשרות בעלי מקצוע מהשורה הראשונהאדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים ויועצים שונים, תחת חברות פרויקט שונות, הקבוצה יוזמת פרויקטים מתחילתם ועד לקבלת המפתח לדירה החדשה.

כיום קבוצת  עשהאל יוזמת, מתכננת ומבצעת פרויקטים רבים של התחדשות עירונית בערים שונותתל אביב, חולון, בת ים, פתח תקווה, מזכרת בתיה, ראשון לציון, קריית ביאליק והיד עוד נטויה.. 

מלבד פרויקטים של התחדשות עירונית, החברה מתמקדת גם בפרויקטים של ייזום וביצוע של שטחים ציבוריים, פרויקטים למגורים וקידום עסקאות קומבינציה שונות.

בשנת 2019, נבחרה קבוצת עשהאל בדירוג TheMarker לאחת משלושת החברות היזמיות המובילות בעיר חולון בתחום ההתחדשות העירונית, לצד הופעה שניה ברציפות ב Dun’s 100- רשימת החברות המובילות והמשפיעות בישראל. כמו כן באותה שנה נבחר שמעון עשהאל לאחד מ-70 האנשים המשפיעים בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, על פי דירוג "מגדילים".

במשך כל שנות עבודתה, רכשה קבוצת עשהאל ידע, ניסיון, מוניטין וכן את אמונם הרב של בעלי דירות, יזמים, בעלי הון, בעלי קרקעות, אדריכלים, אנשי ציבור ולקוחות מרוציםכל זאת בזכות עבודה איכותית וקפדנית, שירות מיטבי ומשפחתי לדיירים, בטחון כלכלי ועמידה בלוח הזמנים.

בשנים הבאות עלינו לטובה, חזונה של קבוצת עשהאל הוא לשמור על אותו צביון משפחתי וחם המאפיין אותה בשוקפיתוח הארץ ובנייתה, מקצועיות ואהבת כל אדם באשר הוא אדם.

לצד זאת, אסטרטגית החברה היא להמשיך להתפתח בדמות פרויקטים גדולים של התחדשות לצד בנייה ופיתוח פרויקטים גדולים אחרים, בנייה מסחרית ושכונות מגורים. גם אל מול הפרויקטים הרבים ועוד אלו שיבואו, הקבוצה תמיד תשאף לשמור על אנושיות ושירות מיטבי, בענף שבו יחס משפחתי וחם הם מצרך נדיר בימינו.

לצד בניין הארץ, קבוצת עשהאל עוסקת ביום יום בקידום חברתי ועזרה לזולת במסגרת עמותת "מורשת משה רבנו" אשר עברה בירושה מרבי דוד ז"ל, אביו של שמעון עשהאל. העמותה עוסקת בעזרה לנזקקים, מתנות וציוד אישי ללוחמי צה"ל, פעילויות וימי כיף לילדים מיוחדים בשיתוף עם עמותת "איל"ן" וקיום טקסי בר מצווה לילדים משכונות מצוקה. כל המעוניין להשתתף בהתנדבויות שונות, יותר ממוזמן לפנות אלינו!