אז מי אנחנו?

קבוצת עשהאל מתמחה למעלה משלושים שנה בתכנון וביצוע מבני ציבור, מגורים ופרויקטים של התחדשות עירונית ביותר מעשרים ערים ברחבי ארץ.

הקבוצה הוקמה בשנת 1987 על ידי מר שמעון עשהאל כאשר חברת הבניה הראשונה של הקבוצה, יזמה וביצעה את כל סוגי הבנייה בכל רחבי הארץ, במימדים גדולים ובתחומים רבים כגון: בניה למסחר, מוסדות ציבור, מבני חינוך (בתי ספר, מכללות) ומבני מגורים – כל זאת, בהיותה זכיינית ארצית של חברת משכ"ל.
כל העבודות אשר בוצעו, התנהלו במסירות, במקצועיות ובסטנדרטים גבוהים, תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.

במשך כל שנות עבודתה, רכשה הקבוצה ידע, ניסיון רב, מוניטין וכן את אמונם הרב של דיירים, יזמים, בעלי הון, בעלי קרקעות, אדריכלים, אנשי ציבור ולקוחות מרוצים – כל זאת בזכות עבודה איכותית וקפדנית.

כיום, קבוצת עשהאל יוזמת פרויקטים של התחדשות עירונית במספר ערים בארץ, פרויקטים שמטרתם הינה שיפור איכות חיי הדיירים במבנה ובסביבתו, זאת ללא כל הוצאה כספית מצד הדיירים.
הקבוצה מלווה את הדיירים החל משלב ההיכרות עימם ועד לסיום ביצוע הפרויקט, במסירות ובנאמנות, החל מקבלת ההיתרים הדרושים על-פי חוק ובהמשך בפיקוח הנדסי צמוד, בליווי ערבויות בנקאיות ועל פי כל תקני האיכות המחמירים.
כך למעשה מרוויחים הדיירים כפליים – גם שדרוג איכות החיים והסביבה וגם שדרוג מחיר הנכס.
את הפרויקטים מלווים אנשי מקצוע מובילים המתמחים בהתחדשות עירונית- אדריכלים, מהנדסים עורכי דין וכמובן הצוות המסור של החברה.

הקבוצה מצוידת בידע ובניסיון רב שנים בפרויקטים מורכבים הדורשים תכנון, לוגיסטיקה, משאבים, תשתיות אדריכליות והנדסיות.

היסוד החשוב להצלחת קבוצתנו, טמון בבסיס הכלכלי האיתן של הקבוצה.
לקוחותינו נהנים מרמת השירות הגבוהה ביותר, כאשר יושר, אמינות והגינות הם חלק בלתי נפרד מתפיסת העולם שלנו.