אודות עשהאל

קבוצת עשהאל מתמחה למעלה משלושים שנה בתכנון וביצוע מבני ציבור, מגורים ופרויקטים של התחדשות עירונית ביותר מעשרים ערים בארץ, באיכות גבוהה תוך עמידה בלוחות זמנים.

קבוצת עשהאל הוקמה בשנת 1987 על ידי מר שמעון עשהאל, חברת הבניה הראשונה של הקבוצה, יזמה וביצעה בנייה של למעלה מ- 500 יחד' בכל רחבי הארץ.
לאורך השנים החברה ביצעה פרויקטים מורכבים, במימדים גדולים ובתחומים רבים כגון: בניה למסחר, מוסדות ציבור, מבני חינוך (בתי ספר, מכללות) ומבני מגורים – כל זאת, בהיותה זכיינית ארצית של חברת משכ"ל.
כל העבודות אשר בוצעו, התנהלו במסירות, במקצועיות ובסטנדרטים גבוהים, תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.

במשך כל שנות עבודתה, רכשה הקבוצה ידע, ניסיון רב, מוניטין וכן את אמונם הרב של דיירים, יזמים, בעלי הון, בעלי קרקעות, אדריכלים, אנשי ציבור ולקוחות מרוצים – כל זאת בזכות עבודה איכותית וקפדנית, תוך עמידה בלוחות הזמנים הנדרשים ובסטנדרטים גבוהים.

כיום, קבוצת עשהאל יוזמת פרויקטים של תמ"א 38 במספר ערים בארץ, פרויקטים שמטרתם הינה שיפור איכות חיי הדיירים במבנה ובסביבתו, זאת ללא כל הוצאה כספית מצד הדיירים.
הקבוצה מלווה את הדיירים החל משלב ההכרות עימם ועד לסיום ביצוע הפרויקט, במסירות ובנאמנות, החל מקבלת ההיתרים הדרושים על-פי חוק ובהמשך בפיקוח הנדסי צמוד, בליווי ערבויות בנקאיות ועל פי כל תקני האיכות המחמירים.
כך למעשה מרוויחים הדיירים כפליים – גם שדרוג איכות החיים והסביבה וגם שדרוג מחיר הנכס.
את הפרויקטים מלווים אנשי מקצוע מובילים המתמחים בתמ"א 38, אדריכלים, מהנדסים עו"ד וכמובן הצוות המסור של החברה.

הקבוצה מצוידת בידע ובניסיון רב שנים בפרויקטים מורכבים הדורשים תכנון, לוגיסטיקה, משאבים, תשתיות אדריכליות והנדסיות.

היסוד החשוב להצלחת קבוצתנו, טמון בבסיס הכלכלי האיתן של הקבוצה.
לקוחותינו נהנים מרמת השירות הגבוהה ביותר, כאשר יושר, אמינות והגינות הם חלק בלתי נפרד מתפיסת העולם שלנו.